Overzicht Buurtsportcoaches en combinatiefunctionarissen

Buurtsportcoaches

Almere Haven Erwin Duits eduits@deschoor.nl 06 43 78 82 24
Niels van der Steen nvandersteen@deschoor.nl 06 36 16 89 71
Almere Stad-Oost Sebastiaan Kempers skempers@deschoor.nl 06 42 74 19 84
Rick van der Lingen rick@sciandri.com 06 19 51 85 93
Almere Stad-West Ricardo Brouwer r.brouwer@talentinopleiding.nl 06 21 24 77 87
Arjen Poulie a.poulie@talentinopleiding.nl 06 39 39 79 22
Almere Poort Leonie Gleiser lgleiser@deschoor.nl 06 21 83 65 49
Bruce van Haasen bvanhaasen@deschoor.nl 06 34373400
Almere Buiten Paula Walter p.walter@talentinopleiding.nl 06 25 08 66 50
Thijs de Vries t.devries@talentinopleiding.nl 06 51 88 61 00
Almere Hout Ricardo Brouwer r.brouwer@talentinopleiding.nl 06 21 24 77 87
Speciale doelgroepen (Peuters, kleuters, ouderen en GLI) Emmy van Maurik evanmaurik@deschoor.nl 06 14 88 90 68

Combinatiefunctionarissen sport

CFS Balsporten Niels van der Steen nvandersteen@deschoor.nl 06 36 16 89 71 Voetbal, hockey, cricket, rugby, American Football en honk- en softbal.
CFS Racketsporten & CFS Denksporten Patrick Boekee pboekee@deschoor.nl 06 40 76 21 92 Schaken, dammen, bridge, biljart, darts, jeu de boules, bowls, tafeltennis, tennis, badminton, squash pickleball en boogschieten.
CFS Budosporten Mitchell van den Brink mvandenbrink@deschoor.nl 06 57 73 42 51 Judo, karate, kickboksen, schermen, taekwondo, jiu jitsu en MMA.
CFS 'Lange Lijnen' Emmy van Maurik evanmaurik@deschoor.nl 06 14 88 90 68 Toerfietsen, wielrennen, moutainbiken, wandelen, hardlopen, skeeleren en schaatsen.
CFS Zaalsporten Suzanne Meijer smeijer@deschoor.nl 06 28 35 37 67 Volleybal, korfbal, basketbal, handbal, frisbee en golf.
CFS Aangepast Sporten Jolanda Gudde jgudde@deschoor.nl 06 39 23 11 65 Advies voor verenigingen en inwoners gericht op aangepast sporten.
CFS Watersporten Angela Slingerland aslingerland@deschoor.nl 06 11 39 28 25 Windsurfen, zeilen, roeien en overige watersporten.
CFS Triathlon & CFS Side-Events Angelique van Tilburg avantilburg@deschoor.nl 06 52 42 04 65 Triathlon, bootcamp en atletiek.
CFS Gymnastiek Britta van der Hansz bhansz@deschoor.nl 06 43 50 70 53 Freerunning en gymnastiek/turnen.
CFS Allround Maaike Greve mgreve@deschoor.nl 06 39098135 Allround
CFS Dans Destiny Timmer dtimmer@deschoor.nl 06 82 23 21 45 Dans
CFS Schoolsportcoach info@talentinopleiding.nl 036 711 28 27 Adviseur voor implementatie van bewegend leren in het almeerse onderwijs

Combinatiefunctionarissen cultuur

KLEUR in CULTUUR info@kleurincultuur.com 06-48040138 Dans, muziek, theater, beeldende kunst, techniek, virtual reality en innovatie