Direct naar paginainhoud

Buurtsportcoaches

Almere Haven Erwin Duits eduits@deschoor.nl 06-43 78 82 24
Almere Stad-Oost Sebastiaan Kempers skempers@deschoor.nl 06-42 74 19 84
Arieke Hoogland arieke@sciandri.com 06-29 04 47 39
Almere Stad-West Ricardo Brouwer r.brouwer@talentinopleiding.nl 06-21 24 77 87
Andor Knoop a.knoop@talentinopleiding.nl 06-39 39 79 22
Almere Poort Leonie Gleiser lgleiser@deschoor.nl 06-21 83 65 49
Almere Buiten Paula Walter p.walter@talentinopleiding.nl 06-42 66 55 33
Thijs de Vries t.devries@talentinopleiding.nl 06 51 88 61 00
Almere Hout Ricardo Brouwer r.brouwer@talentinopleiding.nl 06-21 24 77 87

Combinatiefunctionarissen sport

CFS Balsporten Niels van der Steen nvandersteen@deschoor.nl 06-36168971 Voetbal, hockey, cricket, rugby, American Football en honk- en softbal.
CFS Racketsporten & CFS Denksporten Patrick Boekee pboekee@deschoor.nl 06-40762192 Schaken, dammen, bridge, biljart, darts, jeu de boules en bowls.
CFS Budosporten Mitchell van den Brink mvandenbrink@deschoor.nl 06-57734251 Judo, karate, kickboksen, schermen, taekwondo, jiu jitsu en MMA.
CFS 'Lange Lijnen' Emmy van Maurik evanmaurik@deschoor.nl 06-14889068 Toerfietsen, wielrennen, moutainbiken, wandelen, hardlopen, skeeleren en schaatsen.
CFS Racketsporten Vacature per 1 sept 2020 06-40762192 Tafeltennis, tennis, badminton, squash pickleball en boogschieten.
CFS Zaalsporten Suzanne Meijer smeijer@deschoor.nl 06-28353767 Volleybal, korfbal, basketbal, handbal, frisbee en golf.
CFS Aangepast Sporten Jolanda Gudde jgudde@deschoor.nl 06-39231165 Advies voor verenigingen en inwoners gericht op aangepast sporten.
CFS Watersporten Angela Slingerland aslingerland@deschoor.nl 06-11392825 Windsurfen, zeilen, roeien en overige watersporten.
CFS Triathlon & CFS Side-Events Angelique van Tilburg avantilburg@deschoor.nl 06-52420465 Triathlon, bootcamp en atletiek.
CFS Gymnastiek Britta van der Hansz bhansz@deschoor.nl 06-43507053 Freerunning en gymnastiek/turnen.
CFS Allround Remco Feenstra rfeenstra@deschoor.nl 06-39098135 Allround
CFS Dans Destiny Timmer dtimmer@deschoor.nl 06-82232145 Dans
CFS Schoolsportcoach Emile van Delft e.vandelft@talentinopleiding.nl 06-25086650 Adviseur voor implementatie van bewegend leren in het almeerse onderwijs

Combinatiefunctionarissen cultuur

KLEUR in CULTUUR info@kleurincultuur.com 06-48040138 Dans, muziek, theater, beeldende kunst, techniek, virtual reality en innovatie