Contactlijst buurtsportteams Almere

Contactpersoon buurtsportteams Almere

Almere Haven Emmy van Maurik evanmaurik@deschoor.nl 06 14889068
Niels van der Steen nvandersteen@deschoor.nl 06 36168971
Almere Stad-Oost Sebastiaan Kempers skempers@deschoor.nl 06 42741984
Rick van der Lingen rick@sciandri.com 06 19518593
Almere Stad-West Ricardo Brouwer r.brouwer@talentinopleiding.nl 06 21247787
Arjen Poulie a.poulie@talentinopleiding.nl 06 39397922
Almere Poort Leonie Gleiser lgleiser@deschoor.nl 06 21836549
Almere Buiten Paula Walter p.walter@talentinopleiding.nl 06 25086650
Thijs de Vries t.devries@talentinopleiding.nl 06 51886100
Almere Hout Ricardo Brouwer r.brouwer@talentinopleiding.nl 06 21247787
Schoolsportcoach Adviseur implementatie bewegend leren in het onderwijs info@talentinopleiding.nl 06 48040138

Contactpersoon cultuur

KLEUR in CULTUUR info@kleurincultuur.com 06 48040138 Dans, muziek, theater, beeldende kunst, techniek, virtual reality en innovatie